Słomki z papieru w 25 kolorach i wzorach

Słomki z papieru w 25 kolorach i wzorach

Już dziś w wielu dobrych restauracjach, kawiarniach czy pubach, którym nie jest obca ochrona środowiska nie dostanie się do napoju plastikowej słomki. W tych miejscach przyjaznych naturze już dawno zastąpiły je słomki z papieru. Wkrótce w każdym kraju Unii Europejskiej, jeżeli będziemy chcieli napić się mrożonej herbaty, owocowego koktajlu lub drinka używając do tego słomki, zrobimy to wyłącznie przy pomocy słomki z papieru. Najpóźniej w 2021 roku  bowiem, plastikowe słomki całkowicie znikną z użycia na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej.

Przyszłość, w którą warto zainwestować już dziś

Słomki z papieru są więc przyszłością, którą warto zainteresować się już dziś. Choćby dlatego, że ochrona środowiska i zachowania proekologiczne, to obecnie nie tylko chwilowa moda, ale przede wszystkim bezwzględny wymóg i obowiązek w czasach, w których żyjemy.

Komu więc zależy na ochronie środowiska i myśli przyszłościowo, może od razu zacząć współpracę z naszą hurtownią, oferująca bardzo szeroki wybór słomek z papieru. Niektórym może się wydawać, że choć są one ekologiczne, ponieważ rozkładają się znacznie szybciej niż te z plastiku i nie zatruwają środowiska, to przecież papier i coś mokrego nie jest dobrym połączeniem. Słomki z papieru szybko nasiąk napojem i będą nici z napicia się. Nic takiego się jednak nie stanie. Współczesna technologia sprawa, że słomki z papieru w niczym nie ustępują słomkom plastikowym. Dzięki grubej warstwie papieru, z którego są wykonane i odpowiedniemu zabezpieczeniu, nie nasiąkają wodą podczas picia. Można ich używać tak samo długo jak plastikowych słomek. Poza tym w niczym nie różnią się od tych plastikowych jeżeli chodzi o estetykę. Mogą mieć dowolne kolory i wzory. A ich cena jest bardzo konkurencyjna w porównaniu ze słomkami plastikowymi.

Słomki z papieru w 25 kolorach i wzorach

Technologia idzie cały do przodu. Słomki z papieru są doskonałym zamiennikiem dla tych plastikowych, ponieważ są całkowicie biodegradowalne oraz doskonale nadają się do recyklingu i kompostowania.

Oferta naszej hurtowni skierowana jest zarówno do klientów, którzy chcą słomki z papieru kupować hurtowo, jak i tych zaopatrujących się detalicznie. I na pewno każdy znajdzie u nas coś dla siebie, ponieważ posiadamy słomki z papieru w 25 wzorach i kolorach, które doskonale nadają się do stosowania w gospodarstwach domowych i pubach oraz restauracjach. Zapraszamy do współpracy.