Chrzest – jakie upominki dla gości?

Chrzest – jakie upominki dla gości?

Chrzest małego dziecka z pewnością będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w jego młodym życiu. Podczas towarzyszącej uroczystości upewnij się, że wszyscy wiedzą, jak wyjątkowy jest ten kamień milowy. Dlatego tak wielu rodziców i krewnych szuka upominków dla gości, aby pomóc im upamiętnić tę okazję. Upewnij się, że Twoja przestrzeń imprezowa jest udekorowana zabawnymi i kreatywnymi upominkami na chrzciny, które olśnią Twoich gości i że będą mogli zabrać je do domu, aby upamiętnić tę wyjątkową okazję lub cieszyć się podczas świętowania.

Planując chrzciny swojego dziecka, chcesz, aby wszystko było idealne, aż do ostatniego szczegółu. Jednym z tych szczegółów jest zdecydowanie o tym, jakie upominki na chrzest podarować gościom. Oto pięć elementów, które musisz uwzględnić, aby te małe prezenty były wyjątkowe.

1. Upominki po chrzcie powinny mieć charakter duchowy. Chociaż te pamiątki są zwykle wręczane na przyjęciu po ceremonii, nadal służą jako przypomnienie wydarzenia religijnego. Szukaj więc symboli chrztu, które zawierają chrześcijańskie symbole, takie jak krzyż, Biblia, gołębica, arka Noego, czy anioły. Miłym dodatkiem jest również cytat z Pisma Świętego.

2. Jeśli chcesz podarować gościom pamiątkę, upewnij się, że jest to praktyczne. Bibeloty zbierające kurz mogą być bardzo atrakcyjne, ale często kończą się w pudełku z innymi pamiątkami. Jeśli chcesz, aby chrzciny Twojego dziecka były czymś, czego Twoja rodzina i przyjaciele będą się trzymać, daj im coś, z czego mogą skorzystać. Szukaj zabawnych, ale funkcjonalnych przedmiotów, takich jak mini zeszyty na spirali, breloczki do kluczy, kieszonkowe lusterka, otwieracze do listów, świeczki, ramki lub małe puszki, do których może wrzucić czekoladki, cukierki, orzeszki, czy krówki na chrzest.

3. Nie zadowalaj się zwyczajnością, kiedy możesz znaleźć coś wyjątkowego. Poświęć trochę czasu na wyszukiwanie w Internecie, a zobaczysz, że istnieje wiele firm oferujących szeroki wybór upominków na chrzciny. Na przykład możesz rozważyć pójście z opakowaniami cukierków z wzorem chrztu zamiast standardowych batoników. Ale jeśli zajrzysz trochę dalej, możesz znaleźć opakowanie z wzorem, który lubisz jeszcze bardziej, pokrywając wykwintną tabliczkę mlecznej czekolady z nutą malinowego smaku. Przeglądaj, a odkryjesz, że masz wiele możliwości wyboru.

4. Cenione są spersonalizowane upominki. Jasne, możesz pójść do sklepu wszystko za 5 zł i kupić na tę okazję pięćdziesiąt porcelanowych aniołów. Ale jeśli chcesz, aby Twoi goście pielęgnowali swoje pamiątki, personalizacja jest konieczna. Poszukaj przedmiotów, na których można wpisać imię dziecka i datę chrztu. Możesz znaleźć produkty, które mogą nawet zawierać dłuższą wiadomość lub ulubiony werset biblijny, na przykład zakładki do chrztu. Aby uzyskać jeszcze większy efekt, wybierz produkt, który może zawierać zdjęcie Twojego dziecka. Pamiątki fotograficzne stanowią doskonały prezent.

5. Najlepsze pamiątki po chrzcie są niedrogie. Nie musisz opróżniać portfela, aby zapewnić gościom niezapomnianą pamiątkę z tej szczególnej okazji w życiu Twojego dziecka. Rozejrzyj się online, aż znajdziesz coś, co będzie ci odpowiadać. Powinieneś być w stanie znaleźć wspaniałe, spersonalizowane upominki chrzcielne za mniej niż 8 zł za sztukę.