Najlepsze mało znane polskie kanały ASMR

Najlepsze mało znane polskie kanały ASMR

Filmiki typu ASMR podbijają polski YouTube z zawrotną szybkością, a twórcy dokładają wszelkich starań, aby były one dla widzów przyjemne i jak najwyższe jakościowo. Jednak polska scena ASMR to nie tylko duże kanały, ale też te mniejsze, które zasługują na taką samą uwagę. Jeśli chcesz poznać małych, ale bardzo zdolnych twórców, koniecznie zapoznaj się z tą listą i rozpocznij skuteczne zwalczanie stresu!

beep ASMR
Beep to bardzo mały kanał ASMR, na niewiele ponad 800 subsktypcji. Nie zniechęca go to jednak do tworzenia niezwykle przemyślanych, świetnie zrealizowanych i bardzo oryginalnych filmów, które wśród jego stałej widowni cieszą się wielkim uznaniem. Ten kanał skupia się głównie na szeptach, ale i inne wyzwalacze można na nim spokojnie znaleźć. Oprócz tego Beep zapewnia nam sporą dawkę wiedzy i niekiedy dobrego humoru. Swoją działalność internetową prowadzi nieprzerwanie do dziś i jak dotąd nie wyczerpały mu się pomysły. Dlatego jeśli szukacie świeżego powiewu ASMR, to koniecznie od niego zajrzyjcie!

ashka ASMR PL
Ashka zasłynęła na polskiej scenie ASMR filmikami typowo jedzeniowymi, które nie cieszą się wcale dużą popularnością wśród polskiej widowni. Jednak jak wiele osób podkreśla, Ashka potrafi zrealizować swoje mini produkcje z dużą klasą i bardzo elegancko, zupełnie inaczej, niż robią to kanały amerykańskie czy azjatyckie. Oprócz tego na jej kanele możemy znaleźć przeglądy czasopism i wiele szeptów. Obecnie Ashka ma ponad pięć tysięcy subskrypcji, ale długo zajęło jej osiągnięcie tego pułapu. Ten kanał będzie idealny dla wszystkich, którzy lubią delikatny szept i elegancką prowadzącą!

Paulenta ASMR PL
Paulenta prowadzi swój kanał od ponad dwóch lat i przez ten czas udało jej się zebrać czterotysięczną widownię. Na jej kanale królują rozmaite role playe, często o bardzo nietypowej tematyce. Poza tym możemy u niej znaleźć sporo szeptów i wiele plastycznych ASMR. Paulenta ma bardzo specyficzny sposób prowadzenia swojego kanału, wydaje się bowiem, że dba o kontakt ze swoją widownią znacznie mocniej niż reszta polskiej sceny ASMR. Możemy znaleźć u niej również wiele filmów z wyzwalaczami, często wplątanymi w większy projekt oraz wiele unboxingów, w których dzieli sie z nami swoimi zakupami.

K8ee ASMR
K8ee już nie nagrywa ASMR, ale nie usunęła swoich filmów, więc dalej zainteresowane osoby mogą się z nimi zapoznać. K8ee zasłynęła jako osoba o bardzo spokojnym i relaksującym głosie, która już od pierwszych sekund potrafiła oczarować wszystkich widzów. Swoją karierę na YouTube zawiesiła po tym, jak musiała wrócić do pracy, która w dużej mierze polega na podróżowaniu. Nie zmienia to jednak faktu, że jej filmy dalej oglądają się całkiem dobrze, a kanał jest zawsze otwarty na nowych użytkowników. Znajdziemy tam pełne wytłumaczenie jej odejścia, które rozbiło wewnętrznie wielu jej fanów.

ASMR Teddi
Ten kanał prowadzi bardzo młoda dziewczyna, ale robi to naprawdę dobrze. Mimo że zgromadziła na razie mniej niż 1500 widzów widać wyraźnie, że zamierza robić to dalej i się rozwijać. Filmy dodaje znacznie rzadziej, niż reszta twórców z tej listy, ale ciężko się dziwić, w końcu dalej chodzi do szkoły i ma wiele obowiązków. Filmiki na jej kanale są naprawdę różnorodne, od roleplay przez filmiki z samymi wyzwalaczami, kończąc na filmiki typu gameplay opatrzone szeptanym komentarzem. Warto dać szansę tej twórczyni, zwłaszcza że każdy na jej kanale znajdzie coś dla siebie!