Oświetlenie basenowe

Oświetlenie basenowe

Nowoczesne oświetlenie basenowe pełni bardzo ważną funkcję, ponieważ wpływa na komfort korzystania z tego typu konstrukcji, Ponadto odpowiednio dobrane światło, pozwala na wyeksponowanie elementów ozdobnych konkretnego basenu. Energooszczędne i niezawodne oświetlenie basenowe, z pewnością stworzy wspaniały klimat w czasie organizowanych latem, wieczornych pool party czy też korzystania z basenu po zapadnięciu zmroku. Dobrze dobrane lampki do basenu powinny posiadać uniwersalną budowę, aby bez większych problemów można było je zamontować. Produkty te muszą być zabezpieczone przed agresywną chemią basenową i działaniem chlorowanej wody, a także opadami atmosferycznymi czy też zmianami temperatury powietrza. Wyposażenie basenu, dostępne w naszym sklepie internetowym, obejmuje atestowane i  certyfikowane lampy, które posiadają szereg zabezpieczeń, gwarantujących ich wielogodzinną pracę w różnych warunkach atmosferycznych.

Oświetlenie basenowe o różnym natężeniu i barwie światła

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się wysokiej jakości oświetlenie basenu ogrodowego. Proponowane przez nas wyroby, zaliczane do tej kategorii, to lampy basenowe, a także produkty ledowe o dużej mocy ze zmiennymi barwami światła. W stałej ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się także nowoczesne wyposażenie basenów w postaci lamp halogenowych, które mogą być chłodzone wodą basenową, co relatywnie zmniejsza koszty ich eksploatacji. To produkty oświetleniowe, które są nie tylko bardzo energooszczędne, ale przede wszystkim mogące odmienić wygląd niecki basenowej, wypełnionej wodą. Emitują  one światło o różnych kolorach, w tym o ciepłej, chłodnej bądź też neutralnej barwie.

Nowoczesne lampki do basenu w wersji ledowej

Dobrej jakości oświetlenie LED do basenu to produkty, które są zasilane prądem o napięciu 12 V. Lampy ledowe do basenu można dopasować do każdego kształtu i rozmiaru niecki. Emitowane przez te produkty oświetleniowe światło jest bardzo przyjemne dla narządu wzroku i nie powoduje żadnych problemów w trakcie pływania pod wodą, po zapadnięciu zmroku, nawet u osób słabowidzących. Oferowane przez nasz sklep internetowy oświetlenie basenu ogrodowego może współgrać z pozostałymi elementami architektury, znajdującej się na przydomowej posesji lub w ogrodzie, tworząc jedną, spójną całość. Atestowane i certyfikowane wyposażenie basenów powinno być również łatwe w montażu. Tego rodzaju akcesoria basenowe pełnią bardzo ważną funkcję, ponieważ pozwalają na korzystanie z basenu, również w porze nocnej i po zapadnięciu zmroku.