Pracownik widoczny z daleka

Pracownik widoczny z daleka

Twoi pracownicy pojawiają się często w różnych punktach miasta, ale ciężko ich odróżnić od zwykłych przechodniów? Zainwestowałeś co prawda w reklamę na samochodach, ale chciałbyś, by członkowie firmowej załogi odróżniali się na tle innych i wpadali w oko przechodzącym akurat potencjalnym klientom? Powinieneś zainwestować w widoczną z daleka i porządną odzież firmową, która pozwoli Ci na pozyskanie znacznie szerszej rzeszy oddanych klientów i przeskoczenie w wynikach konkurencji. 

Ta rada dotyczy przedsiębiorców z bardzo wielu branż

Niezależnie czy masz pizzerię i chcesz, by rozpoznawano Twoich dostawców, czy też prowadzisz firmę cateringową obsługującą biura, warto, by każdy pracownik był żywą reklamą przedsiębiorstwa. Może otworzyłeś na terenie swojego miasta nową firmę kurierską albo prowadzisz firmę ekspresowo reperującą firmowe usterki? To nie jest najważniejsze. W każdej z tej sytuacji ważne jest to, że czapka z daszkiem z nadrukiem albo firmowa koszulka, którą założą Twoi pracownicy, to najskuteczniejsza dostępna reklama, która z pewnością szybko Ci się zwróci. Nie inwestuj więc tylko w ogłoszenia i ulotki. Są one bardzo istotne, ale jeszcze istotniejsze jest to, by dbać o marketing swojej firmy w sposób całościowy i przemyślany.

Pamiętaj o tym, że sygnowana Twoim logo koszulka albo czapka z daszkiem z nadrukiem nazwy firmy, to obraz profesjonalizmu. Przecież większość szanujących się przedsiębiorców, jeżeli tylko wymaga tego ich branża, dba o to, by załoga zaopatrzona była w odpowiednią do pracy odzież roboczą. To żywy dowód na dbałość szefa o podlegających mu ludzi i wszyscy zdają sobie z tego sprawę, choćby podświadomie. To zawsze zadziała na konsumenta, który akurat szuka potrzebnej mu usługi. Z pewnością prędzej sięgnie po pomoc kogoś, kogo kojarzy z widzenia niż po zupełnie anonimową firmę.

Poczta pantoflowa czyni cuda

I z całą pewnością najlepszą markę wyrobisz sobie poprzez polecenia zadowolonych klientów. Jednak zdecydowanie łatwiej zapamiętać Twoją firmę, jeżeli wielokrotnie na ulicy czy klatce schodowej komuś rzuciła się w oczy czapka z daszkiem z nadrukiem Twojego logo. Usługi, które świadczysz, przestają być wtedy anonimowe. Któż nie kojarzy charakterystycznych czapeczek znanych firm ochroniarskich albo polarów noszonych jesienną porą przez kurierów? Odpowiedź jest jedna: rozpoznają je prawie wszyscy. Właśnie dlatego nie powinieneś zmarnować szansy. Odpowiednią odzież możesz zakupić w sklepie BHP, zadbaj jednak o to, by nadruki wykonywała profesjonalna drukarnia z doświadczeniem w takich zleceniach.