Randki internetowe – nowa rzeczywistość zawierania znajmości

Randki internetowe – nowa rzeczywistość zawierania znajmości

Dzisiejsze czasy to okres nieustannej gonitwy, pogoni za dobrymi wynikami w nauce, pogoń za pieniędzmi, których ciągle nam brakuje, a także pogoń za marzeniami czy obowiązkami, które nad nami wiszą. Nierzadko zapominamy o tym co najważniejsze, o bliskich osobach, o miłości. Wszakże to właśnie miłość od dawien dawna uznawana jest za najwyższą wartość, za coś czemu można poświęcić życie i czemu powinno się oddawać. To właśnie o miłości wieszcze pisali wiersze i poematy, a niejedni stracili przez nią nie tylko głowę, ale i niestety życie. Aby jednak miłość się pojawiła potrzeba spełnienia kilku czynników.

Niczym w doskonale nam znanej piosence „..bo do tanga trzeba dwojga”, potrzeba dwóch osób, mężczyzny i kobiety, którzy na początku zauroczą się swoim wyglądem, a następnie przez dopasowanie charakterów, upodobań, pozostaną przy sobie. Internet to doskonałe miejsce gdzie można znaleźć miłość. Portali randkowych jest coraz więcej, a na każdym z nich znajdują się setki, a czasami miliony osób poszukujących miłości. Randki internetowe już nikogo nie dziwią, stają się normą. Kilkanaście lat temu nikt nie miał o nich pojęcia. Kilka lat temu ten kto umawiał się na randki przez Internet był uznawany za osobę nieśmiałą, a nawet nieudacznika, który nie potrafi „zagadać” do dziewczyny w rzeczywistości. Dziś jednak, randki internetowe to niejako standard i nikogo już to nie szokuje. Gdy oznajmisz kolegom, że poznałeś super dziewczynę w Internecie i umówiliście się na spotkanie to nie musisz bać się ich reakcji, dla nich wcale nie będzie to dziwne. Czy zatem taka właśnie jest przyszłość randkowania ?!

Czy to właśnie randki internetowe zdominują świat uwodzenia i to właśnie Internet będzie miejscem w którym wszystko się zaczyna ?! Wszystko ku temu zmierza, każdy kolejny młody człowiek nie ucieknie od internetu, dziś jest on częścią naszego życia. Chcąc, nie chcąc pewnie każdy z nas kiedyś trafił bądź trafi na portal społecznościowy, który nie rzadko przyjmuje formę portalu randkowego. Każdy z nas pewnie kiedyś dostał propozycję spotkania za pośrednictwem Internetu. To też jak najbardziej można spodziewać się, że to właśnie wstępny wygląd przyszłościowego randkowania.