STS – dlaczego zdominował rynek bukmacherski w Polsce?

STS – dlaczego zdominował rynek bukmacherski w Polsce?

Star Typ-Sport to najbardziej znany w Polsce bukmacher, który ma swoją siedzibę w Katowicach. Uważany jest za lidera zakładów bukmacherskich w kraju z wielu powodów. Założona w 1997 roku firma posiada ponad 400 punktów stacjonarnych w całym kraju, gdzie pracuje około 1500 pracowników. Nie liczy się jednak jedynie ilość, ale również jakość. Strona internetowa bukmachera albo aplikacja mobilna należą do najnowocześniejszych w Polsce. Ciężko również w kraju o równie szeroką ofertę spotkań. Dlaczego STS tak zdominował rodzimy rynek zakładów bukmacherskich?

Szeroka oferta bukmacherska

Bukmacher STS oferuje najbardziej rozbudowaną ofertę zakładów sportowych w Polsce. Ilość spotkań z różnorodnych rozgrywek naprawdę robi wrażenie. Nie chodzi tu jedynie o sporty drużynowe, takie jak piłka nożna, siatkówka czy koszykówka. Warto wspomnieć również o skokach narciarskich, sztukach walki albo lekkoatletyce. Start Typ-Sport to nie tylko dostęp do kilkudziesięciu sportów. W ofercie można znaleźć też ważne wydarzenia kulturalne np. Oscary. Coś dla siebie znajdą też fani e-sportu.

Ilość punktów w całej Polsce

Nie wszystkie osoby lubią zakłady internetowe, gdzie seniorzy często nie mają rozeznania w nowych technologiach. Zamiast tego wolą udać się do punktu stacjonarnego, gdzie w swobodnej atmosferze przeglądają typy i tabele. STS udostępnia ich w całej Polsce ponad 400. Nie dziwi więc, że to najczęściej wybierany bukmacher internetowy przez starsze osoby. Z usług lokalnych punktów korzystają też jednak młodsze osoby. Sprzyjają temu ładne i estetyczne wnętrza oraz dostęp do zakładów dodatkowych na rozmieszczonych w pomieszczeniach ekranach.

Stosowanie nowych rozwiązań technologicznych

Star Typ-Sport nie stoi w miejscu i udostępnia klientom nowe opcje obstawiania spotkań. Można to robić zarówno przez nowoczesną stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Zakłady coraz częściej przenoszą się do sieci, dlatego takie rozwiązania to obecnie podstawa funkcjonowania bukmacherów. Strona i aplikacje są bardzo przejrzyste i udostępniają całkiem sporo transmisji. Są one popularne nawet wśród osób, które nie obstawiają regularnie meczów. Można z nich też bardzo szybko wypłacić pieniądze.

Bonusy i promocje dla starych oraz nowych klientów

Wiele osób korzysta z usług bukmachera STS z powodu bonusów na start. Pierwsza rejestracja wiąże się zazwyczaj z dodatkowymi środkami, które należy obrócić w zakładach. Wystarczy to zrobić parę razy, żeby otrzymać w zasadzie darmowe pieniądze. Swoje otrzymają również stali klienci, którzy mają dostęp do lepszych kursów albo dodatkowych wygranych np. materialnych. Chodzi tu o oferty w rodzaju „emocje rządzą” albo „polubisz poniedziałki”

Dostęp do wielu zakładów dodatkowych

Zakłady w STS-ie to nie tylko obstawianie zwycięzców albo kupony akumulacyjne. Wielu bukmacherów nie daje takich możliwości jak ustalanie przedziałów bramkowych czy strzelców bramek. Należy też wspomnieć o szerokiej ofercie zakładów live. Popularne jest też typowanie wyścigów wirtualnych koni albo chartów. Nie należy zapomnieć o licznych handicapach, gdzie jeden mecz to około 100 manewrów obstawienia wyniku. Daje to możliwości, o których klienci innych bukmacherów mogą jedynie pomarzyć.