Czy damskie majtki muszą zawsze pasować do biustonosza?

Czy damskie majtki muszą zawsze pasować do biustonosza?

Kobieca bielizna często mówi o nas znacznie więcej niż nasze ubranie. W doskonale znanych nam pięciu minutach przeznaczonych na nasze przygotowanie czai się znacznie więcej pracy niż w szykowaniu się do wyjścia panów. Chcemy każdego dnia zachwycać doskonałym wyglądem. Jednak bez poświęcenia czasu na malowanie oraz dobór odpowiednich ubrań, byłoby to trudne do osiągnięcia. Gdy czujemy się dobrze – to wyglądamy świetnie. Czy zatem wiedziałaś, że wpływ na nasze samopoczucie ma także wybór bielizny?

Bielizna damska – dopasuj ją do konkretnej okazji!

Bielizna, którą danego dnia założymy powinna być dopasowana do konkretnej okazji. Wybór odpowiedniej bielizny trzeba zatem starannie przemyśleć. Wiemy doskonale, że w przypadku wyjścia na randkę założenie pięknego i uwodzicielskiego kompletu bielizny jest podstawą. Co jednak w sytuacji, gdy czeka nas ważne spotkanie biznesowe, albo zwykły wypad z przyjaciółmi? Czy wtedy również damskie majtki powinny zostać dopasowane do biustonosza?

Zakładanie kompletu bielizny siedem dni w tygodniu nie zawsze jest możliwe. Czasami podyktowane jest to naszymi finansami, a czasami wybranym przez nas strojem. Warto jest zatem nie silić się za każdym razem na to, aby nasz stanik był dopasowany do majtek. W większości sytuacji dużo lepszym wyjściem będzie postawienie przede wszystkim na wygodę. Brak posiadania na sobie kompletu bielizny wcale nie musi odejmować nam czegokolwiek z naszej pewności siebie oraz piękna.

Czuj się dobrze w tym co nosisz – nawet jeżeli damskie majtki nie pasują do stanika

Bieliznę powinnyśmy przede wszystkim dopasować do naszego stroju, a także sytuacji. Nie jest zatem konieczne zakładanie biustonosza i majtek do kompletu – zwłaszcza, jeżeli ani trochę nie pasują one do naszego ubioru. Oczywiście komplety bielizny są piękne – i nie trzeba do tego nikogo przekonywać. Podkreślają one naszą kobiecość i atuty naszego ciała. Nikt nam jednak nie zabroni kombinować z różnymi stylizacjami i mieszać poszczególne komplety naszej bielizny. Niektóre sytuacje wymagają od nas wybrania zupełnie innych damskich majtek oraz innego biustonosza. I to jest jak najbardziej okej.

Damskie majtki w komplecie z biustonoszem kupujemy najczęściej na specjalne okazje. Uwodzicielskie i seksowne zestawy zakładamy na randki z ukochanym, bo to właśnie w nich czujemy się atrakcyjniejsze. Nie oznacza to jednak, że kupując same majtki nie możemy czuć się w nich dobrze. Wręcz przeciwnie – oddzielny wybór dolnej i górnej części naszej bielizny pozwoli nam stworzyć unikalny i wygodny komplet zgodny z naszymi potrzebami oraz gustem.