Meble do cateringu – jakiego producenta warto wybrać?

Meble do cateringu – jakiego producenta warto wybrać?

Meble do cateringu stanowią bardzo ważny element wszelkich imprez okolicznościowych, uroczystości firmowych, bankietów i wielu innych eventów, podczas których sporo ludzi spotyka się, aby dobrze się bawić w swoim gronie. Na rynku istnieje sporo firm produkujących tego rodzaju meble, do których zaliczamy najróżniejsze stoły i krzesła. Są też marki, które wyróżniają się na tle innych  swoją wysoką jakością wykonania czy estetyką. Jakiego producenta mebli cateringowych wybrać? Poniżej znajduje się kilka propozycji, które są warte uwagi.

Lifetime

Firma Lifetime istnieje od lat i na bieżąco śledzi zmieniające się potrzeby w branży gastronomicznej oraz hotelarskiej. Zgromadzone do tej pory doświadczenie pozwala pracownikom firmy dostosować się do oczekiwań klientów, a w rezultacie tworzyć meble cateringowe na miarę dzisiejszych potrzeb. Firma ceni sobie innowacje i przekraczanie granic, dlatego eksperymentuje z modelami, które opierają się na najróżniejszych stelażach i są wykonane z różnych materiałów. W ofercie marki znajdują się również stoły i krzesła składane, które sprawdzą się podczas organizacji imprez w odległych miejscach, ponieważ są bardzo wygodne podczas transportu. Produkowane meble sprawdzają się zarówno podczas imprez organizowanych we wnętrzach, jak i imprez na świeżym powietrzu.

Zown

Zown to producent od lat cieszący się rosnącym zainteresowaniem i zaufaniem ze strony klientów, którzy oczekują połączenia najwyższej jakości, funkcjonalności i estetyki. Meble cateringowe Zown są tworzone tak, aby można było z powodzeniem wybrać modele idealnie dopasowane do danych okoliczności. Z kolei ich konstrukcja sprawia, że cechują się dużą odpornością na ciężary i wszelkie czynniki zewnętrzne. W ofercie znajdują się zróżnicowane modele mebli, takich jak okrągłe czy prostokątne stoły cateringowe o różnych wymiarach, a także składane krzesła, które bez problemu można do nich dopasować. Większość produkowanych przez Zown mebli cateringowych została wyposażona w ochronę przeciwko promieniom UV oraz wilgoci, dlatego sprawdzają się one podczas imprez organizowanych w plenerze. Nawet najsilniejsze słońce czy niespodziewany kontakt z wodą nie wpływa na ich efektowny wygląd, a wysoka jakość zapewnia im bardzo długą żywotność.

Mextra

Mextra to polski producent, który od lat dostarcza klientom wysokiej jakości meble do użytku bankietowego, konferencyjnego czy gastronomicznego. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o tym, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, a także z myślą o intensywnej eksploatacji. W rezultacie klienci mogą w tym wypadku liczyć na meble, które posłużą im lata w najróżniejszych okolicznościach i staną się inwestycją na dłużej. Dodatkowo marka oferuje możliwość zakupu specjalnych pokrowców czy obrusów na stoły i krzesła cateringowe. Dzięki temu można dopasować wygląd mebli do danych okoliczności, na przykład podkreślając rangę danej uroczystości za pomocą klasycznych, białych obrusów i dodatków.