Czy owłosienie u facetów podoba się kobietom?

Czy owłosienie u facetów podoba się kobietom?

Owłosiona klatka piersiowa zapewne podoba się niektórym paniom, jednak dla większości jest mało atrakcyjna. Owłosienie intymne oraz pod pachami, które kiedyś uważane było za bardzo atrakcyjne, z każdym kolejnym rokiem przestaje się podobać. Według ankiety przeprowadzonej przez https://www.sexklasa.net tylko 10% użytkowników akceptuje zarost. Nie ma co się dziwić takim wynikom, ponieważ Panie wymagają coraz więcej od swoich partnerów, co jest uzasadnione, gdyż same o siebie również coraz bardziej dbają.

Czy golić klatkę piersiową?

Wszystko zależy od tego, jaką budowę ciała posiadasz oraz jaki masz rodzaj włosów. Jeśli masz rozbudowaną klatkę piersiową, wtedy owłosienie możesz golić trymerem, w ten sposób, by wygolić zarost na piersi w trójkąt, co wygląda bardzo atrakcyjnie, seksownie, męsko. Z pewnością przyda Ci się żel do golenia, który sprawi, że unikniesz podrażnień. W przypadku, kiedy masz dość delikatną skórę, postaw na trymer z nakładką.

Czy golić włosy pod pachami?

Zapewne, Twoja partnerka nie chciałaby, żebyś miał owłosienie pod pachami, co jest motywowane względami: higienicznymi oraz estetycznymi. Twoja partnerka powie Ci zapewne, ze owłosienie pod pachami nie uznaje za męskie, wolałaby żebyś się go pozbył. Jeśli jesteś świadomym mężczyzną, zdecyduj się na golenie pach. Co do rąk i nóg, tutaj sprawa wydaje się bardziej skomplikowana, warto więc przeprowadzić rozmowę z partnerką czy powinieneś golić te części ciała.

Czy golić penisa?

Penis zwykle nie jest owłosiony, jednak w tym punkcie chodzi o jego bezpośrednie otoczenie, o krzaczki na około. Zdania kobiet są podzielone, jedne twierdzą, że należy golić całkowicie, inne, że częściowe a pewien odsetek pań powie, że w ogóle. Musisz rozważyć tę sprawę, gdyż ogolony członek może wyglądać jak u dziecka, jednak plusem ogolenia jest fakt, że spodoba się Twojej partnerce i uznany zostanie za zadbany.

Podsumowanie

Chcąc podobać się swojej partnerce, powinieneś zadbać o siebie, gdyż panie zwracają na to baczną uwagę. W goleniu klatki piersiowej, nieocenioną pomocą okaże się dla Ciebie trymer, ponadto użyj żelu intymnego. Ogól owłosienie pod pachami oraz w miejscach intymnych, gdyż włosy w tych miejscach nie dodają Ci męskości a wręcz przeciwnie, mogą skutecznie odstraszyć Twą partnerkę. Co do golenia penisa, warto tę kwestię przedyskutować z dziewczyną, gdyż opinie kobiet na tę kwestię bywają diametralnie odmienne.