Niezawodne i praktyczne oświetlenie

Niezawodne i praktyczne oświetlenie

Do oświetlania trudno dostępnych miejsc, bądź miejsc narażonych na czynniki atmosferyczne, wilgoć i słońce najczęściej wykorzystuje się moduły ledowe. Są to rodzaje oświetlenia, które posiadają mnóstwo zalet.

Dobrej jakości moduł samsung pozwala na oświetlanie takich instalacji, jak choćby: reklamy, banery, kasetony, litery świetlne, meble, terraria, akwaria, a także ekspozycje sklepowe. Wysoka jakość tego modułu sprawia, że idealnie nadaje się on zarówno do użytku domowego, jak i zewnętrznego. Dzięki elastycznemu montażowi można dowolnie ukształtować moduł, aby podświetlić wybraną przestrzeń. Również miejsca bardzo trudno dostępne, o nietypowych kształtach i gabarytach mogą zostać doskonale oświetlane dzięki zastosowaniu taśm ledowych. Ich bardzo elastyczna forma sprawia, że można stworzyć moduł niemal o każdym kształcie bądź dopasować taśmę z diodami led do każdej powierzchni.

Wiele atutów modułów ledowych

Moduły ledowe posiadają ogromną ilość zalet. Wśród nich nie sposób pominąć wysokiego stopnia ochrony, dzięki czemu zapewniona jest ich bezawaryjność, nawet w trudnych warunkach. Wybierając produkt posiadający wbudowany układ stabilizacji prądu oraz szeroki kąt promienia światła, dzięki czemu są doskonałymi urządzeniami, które oświetlają wybraną przestrzeń. Jeśli dodamy do tego wysoki strumień świetlny, wysoką klasę szczelności, która pozwala na zastosowanie modułów także na zewnątrz, w akwariach oraz w terrariach, zyskamy idealne źródło oświetlenia nawet w bardzo wymagających warunkach. Dodać należy również, że moduł samsung posiada bardzo niski pobór mocy, dzięki czemu jest produktem ekologicznym i energooszczędnym. Nawet przy wielu godzinach świecenia rachunek za prąd nie będzie wyjątkowo wysoki. Oświetlenia ledowe uważa się za jedne z najbardziej ekonomicznych rozwiązań, nawet gdy chcemy zastosować dużo diod i zapewnić sobie mocne światło przez całą dobę.

Gdzie warto zastosować moduły led?

Moduły ledowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w takich miejscach, jak: reklamy i kasetony reklamowe, podświetlenie liter przestrzennych, wyróżnienie fragmentów mebli, podświetlenie mebli, czy wyeksponowanie światłem gablot i witryn. Ponadto, oświetlenie akcentowe oraz punktowe z wykorzystaniem modułów ledowych to jedne z najczęściej stosowanych w ostatnich czasach. Zaś dzięki dobrej jakości i hermetycznym zamknięciu, ledy znajdują swoje zastosowanie również w terrarariach i akwariach. Ich wytrzymałość i żywotność sprawia, że są idealne do tak wymagających miejsc.