Platformy randkowe – kto może z nich skorzystać?

Platformy randkowe – kto może z nich skorzystać?

Internet (a także sklepy z aplikacjami mobilnymi) pełen jest różnorodnych platform randkowych. Nie są one niszowym sposobem na znalezienie drugiej połówki, a wręcz przeciwnie – korzystają z nich miliony osób na całym świecie, w tym sporo w naszym kraju. Jeśli ktoś dotychczas nie miał z nimi doświadczenia i zastanawia się nad wypróbowaniem ich, może mieć kilka ważnych pytań.

Często pojawia się przede wszystkim pytanie o to, jakie wymagania stawiają tego typu portale swoim użytkownikom. Kto może skorzystać z platform randkowych, a kto nie? Doradzamy!

Platformy randkowe – wymagania wobec użytkowników

Każda platforma może ustalić własne reguły wobec swoich użytkowników, aczkolwiek zazwyczaj są one bardzo podobne. Przede wszystkim zazwyczaj portale randkowe są dostępne jedynie dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Dodatkowo, przyszły użytkownik musi zaakceptować regulamin świadczenia usług i zasady dotyczące przetwarzania jego danych osobowych. Jak widać, próg nie jest wysoki i dla większości osób nie powinno stanowić to problemu.

Warto jednak wspomnieć, że poza „ogólnymi” platformami, przeznaczonymi dla wszystkich pełnoletnich osób, można spotkać także bardziej wyspecjalizowane portale randkowe, przeznaczone dla konkretnych grup osób. Mowa tutaj na przykład o katolickich aplikacjach randkowych. Zadaniem tego typu portali jest ułatwienie użytkownikom znalezienia kogoś o podobnych wartościach lub preferencjach, chociaż oczywiście podobny efekt można osiągnąć korzystając ze zwykłych aplikacji randkowych i zawężając wyniki wyszukiwania profili według wieku, zainteresowań czy poglądów.

Jakiego rodzaju osoby najlepiej poczują się na portalach randkowych?

Portale randkowe to właściwe miejsce zarówno dla osób odważnych, jak i bardzo nieśmiałych (ponieważ dla wielu osób łatwiej jest wysłać wiadomość przez Internet niż spotkać się z kimś i rozmawiać twarzą w twarz, zwłaszcza na samym początku znajomości). Tego typu platformy szczególnie spodobają się tym, którzy lubią prowadzić rozmowy tekstowe, ale oczywiście w miarę rozwoju znajomości można także zacząć spotykać się na żywo czy komunikować się w inny sposób.

Randki online https://www.boonga.pl/ to ciekawe rozwiązanie z wielu względów. Nie tylko jest ono bardzo bezpieczne, ale też wygodne. To więc doskonała opcja dla tych, którzy mają mało czasu i nie mogą pozwolić sobie na to, aby często chodzić do klubu czy na imprezy z nadzieją na poznanie potencjalnej drugiej połówki (lub co prawda mają czas, ale wolą go wykorzystać w inny sposób). Przeglądać profile potencjalnych partnerów i pisać z nimi można bowiem z dowolnego miejsca – choćby ze swojej kanapy.