Typy kobiet jakie spotkasz najczęściej

Typy kobiet jakie spotkasz najczęściej

Istnieje wiele metod uwodzenia kobiet. Sztuka ta nie należy jednak do łatwych i trzeba wiedzieć, jak daną panią należy podejść. Oczywiście, nikogo generalizować, wrzucać do takiego, a nie innego koszyka nie wolno, gdyż mimo wszystko każda kobieta jest nieco inna, każda czymś się różni. Jednakże każda także ma pewne przeważające cechy, które pozwolą choć częściowo dopasować ją do danego typu.

Wyróżnić można typy bardziej pozytywne, neutralne oraz te raczej toksyczne (zresztą niewątpliwie sytuacja ma się tak samo w przypadku panów). Wszystkie kobiety w jakimś stopniu są do siebie podobne – w końcu należą do tego samego gatunku, ich psychologia po prostu musi charakteryzować się pewnymi zgodnościami. Oczywiście także na kobiecą psychologię wpływ mają różne kultury, w jakich zostały wychowane – inne podejście należy mieć w stosunku do Europejski, inne do Azjatki.

Oto typy, do których najczęściej można zaliczyć kobiety (choć bez wątpienia jest ich dużo więcej):

liderka – kobieta niebywale pewna siebie, odznacza się asertywnością. Należy do pań, które mają cięty język, potrafią walczyć o swoje. Najczęściej taka kobieta jest niezwykle silna (w sensie umysłowym, psychicznym), raczej dąży ku wyraźnie postawionym sobie celom. Przy tym wszystkim taka liderka jest towarzyska, pozbawiona kompleksów. I tutaj, aby ową kobietę uwieść bez wątpienia należy je same przypominać, być równie pewnym siebie samcem alfa, który nie boi się podejmować ryzyka i dominować w relacjach z paniami.

starsze kobiety, tzw. mamuśki – najczęściej są bardzo doświadczone seksualnie. Sporą przeszkodą tutaj może być różnica wieku. Panie te zwykle na młodszych od siebie mężczyzn patrzą jak na dzieci. Z drugiej jednak strony często poszukują młodych, którzy będą w stanie je zaspokoić. Kluczem jest tutaj wpasowanie się w gusta takiej kobiety.

młodsze kobiety – są to z reguły panie w przedziale wiekowym od osiemnastu do dwudziestu pięciu lat. Zwykle podobają im się starsi od nich mężczyźni, aczkolwiek bywają wyjątki. Jeśli jest się przedstawicielem płci brzydszej, starszym od młodej kobiety, wówczas nie powinno się próbować być jej kolegą, tzn. na siłę grać kogoś w jej wieku – niewątpliwie ma mnóstwo takich znajomych, którzy jej niezbyt imponują.

łowczyni portfeli – tak, to kobieta, której podobają się wyłącznie pieniądze. Jednym z jej wymagań jest płacenie za wszystko przez jej mężczyznę. Czego jeszcze może wymagać łowczyni portfeli? Zabierania jej do najlepszych restauracji, SPA, hoteli, na zadziwiające wycieczki w dalekie, egzotyczne, bogate kraje (niezaprzeczalnie z chęcią wybrałaby się taka pani do Dubaju). Często wmawia swojemu partnerowi, iż wydawanie na nią pieniędzy jest dla niego, nie dla niej, w końcu powinien być z niej zadowolony, chociażby kiedy będzie kupował jej super drogi lakier do paznokci, to owe paznokcie mają się prezentować pięknie właśnie dla niego. Niestety nie jest to prawdą, a niektórzy panowie w to wierzą. Niekiedy ciężko jest odróżnić, kiedy ma się do czynienia z łowczynią, a kiedy z kobietą, która chce mężczyznę zaradnego.

myślicielka – rozwój duchowy jest dla niej niezwykle ważny. Często taka kobieta jest zaangażowana w wolontariat, sprawy związane z ratowaniem świata, ziemi, itp. Bez wątpienia zaletą takich pań jest fakt, iż nie imponują im pieniądze, imprezy bądź status społeczny mężczyzny. Silna więź emocjonalna to klucz do udanego związku z myślicielką. Tkliwość oraz chęć pomagania światu wywierają spore wrażenie na takich kobietach.

Każda kobieta cechuje się nieco odmiennymi wyróżnikami, jednakże także każdą można zaliczyć do jakiegoś typu. Typów oczywiście jest całe mnóstwo i aby choćby wspomnieć o wszystkich trzeba by było wielu lat. Należy również pamiętać, iż niektóre panie pasują jednocześnie do kilku typów, ale raczej nie do tych wykluczających się wzajemnie. Każdą kobietę można uwieść, trzeba tylko odpowiednio z nią postępować. Bycie po prostu sobą nie jest skuteczne w każdym przypadku.